Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб - Нд: вихідні

Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

Про нас

Адреса
СКЛАД вулиця Тополянська 15, Суми

Якщо вам потрібен якісний та надійний електромонтаж у місті Суми, зверніться до компанії SumyElectric. Ми спеціалізуємося на проектуванні, монтажі, обслуговуванні та ремонті електрообладнання, відеоспостереження, охоронних систем та систем "Розумний дім". Наша команда кваліфікованих фахівців має багатий досвід роботи з різними видами електроустаткування та готова виконати всі види електромонтажних робіт.

Наші послуги

Проектування

Ми надаємо послуги з проектування електроустаткування. Наша команда експертів розробить оптимальне рішення для вашого бізнесу або вдома, враховуючи всі ваші вимоги та побажання. Ми також допоможемо з підбором обладнання та матеріалів для реалізації проекту.

Монтаж

Ми виконуємо монтаж електроустаткування будь-якої складності. Наша команда кваліфікованих фахівців має досвід роботи з різними видами обладнання та готова виконати монтаж у найкоротші терміни з гарантією якості.

Обслуговування

Ми надаємо послуги з обслуговування електрообладнання, відеоспостереження, охоронних систем та систем "Розумний дім". Ми проводимо регулярні технічні перевірки обладнання, щоб переконатися в його надійності та безпеці. Ми також пропонуємо послуги з віддаленого моніторингу та управління вашим обладнанням.

Ремонт

Ми проводимо ремонт електроустаткування будь-якої складності. Наша команда кваліфікованих фахівців має багатий досвід роботи з різними видами обладнання та готова швидко та якісно виконати будь-які види ремонтних робіт.

Відеоспостереження та охоронна система

Ми пропонуємо послуги з встановлення та налаштування відеоспостереження та охоронних систем. Ми допоможемо вибрати оптимальне рішення для вашого бізнесу або вдома, враховуючи всі ваші вимоги та побажання.

Ми розуміємо, що безпека вашого бізнесу та будинку – це один з головних пріоритетів, і тому ми пропонуємо нашим клієнтам лише найсучасніші та найнадійніші системи відеоспостереження та охорони.

Наша команда спеціалістів має багатий досвід роботи з різними видами систем відеоспостереження та охорони, тому ми можемо підібрати найбільш відповідні рішення для кожного клієнта. Ми пропонуємо не тільки встановлення, а й налаштування систем відеоспостереження та охорони, щоб наші клієнти могли бути впевнені у їхній надійності та ефективності.

В даний час системи "Розумний дім" стають все більш популярними, і ми пропонуємо своїм клієнтам послуги з встановлення та налаштування таких систем. "Розумний дім" - це система автоматизації будинку, яка дозволяє керувати різними пристроями та системами в будинку за допомогою смартфона або планшета. Наприклад, ви можете керувати освітленням, кондиціонером, системою опалення та іншими пристроями у своєму будинку, не встаючи з дивану. Це дуже зручно і заощаджує багато часу та енергії.

Наша компанія SumyElectric готова виконати будь-які електромонтажні роботи, включаючи встановлення та налаштування систем відеоспостереження, охоронних систем та систем "Розумний дім". Ми гарантуємо високу якість нашої роботи, а також доступні ціни. Зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію та скласти індивідуальний план робіт для вашого бізнесу чи вдома.

Вгору