Кожна людина бажає захистити свою приватну власність. Одна з найпоширеніших і надійних охоронних систем - це відеоспостереження. Установка не така вже й складна, а сучасні технології дають можливість дистанційного контролю за об'єктом практично з будь-якої точки земної кулі.

Давайте розберемо, як правильно організувати систему відеоспостереження, дотримуючись законів.

Перше, що потрібно, - це визначитися з видом відео спостереження (приховане або не приховане). Кожен з видів не повинен порушувати закон. Відповідно до закону виключити місця, в яких категорично заборонено розміщувати камери (зони відпочинку і туалетні кімнати).

Незалежно від виду забороняється проводити відеоспостереження без сповіщувальних надписів. У приміщенні повинна бути табличка з надписом «Ведеться відеоспостереження».

Якщо використовується приховане відеоспостереження - важливо не порушувати закон: не можна використовувати і поширювати дані, отримані за допомогою прихованого відеоспостереження.

Чи потрібна ліцензія на монтаж відеоспостереження?

Не обов'язково, за винятком окремих випадків! Установка відеоспостереження повністю легальна і дозволена до використання в офісах, на вулицях, в магазинах, будинках і так далі. Але спеціальні засоби (відеореєстратор, відеокамери) повинні бути ліцензійними. Головне - пам'ятати, а не ігнорувати ПРАВИЛА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ:

  • Попереджувальний знак необхідно розміщувати в місцях, де ведеться якесь відеоспостереження.
  • Не дозволено камуфляж під побутові предмети.
  • Не можна проводити відеоспостереження без сповіщувальних надписів, повинна бути табличка з написом «Ведеться відеоспостереження».
  • Якщо камери встановлюються на підприємстві, то кожен співробітник повинен бути сповіщений про це під підпис.
  • Заборонено використовувати отримані дані з камер в особистих цілях.

Якщо залишилися питання - напишіть нам, і ми обов'язково допоможемо їх вирішити.